АВЕСТА

страхування

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«СТРАХОВЕ ТОВАРИСТВО «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» засноване у лютому 2008 року.

Це багатопрофільна страхова компанія з універсальним портфелем послуг, який містить і комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр послуг для фізичних осіб.

Код ЄДРПОУ 35744243, код території за КОАТУУ 3200000000
Місцезнаходження:
Україна, 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 10.

Відомості про власників: Засновниками компанії є фізичні та юридична особи, які підтримують економічне зростання Товариства вагомими інвестиціями, статутний капітал, станом на 01.01.2019 р., складає 80 000 000,00 грн.
Власниками у юридичній особі ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ», є фізичні особи, резиденти України та юридична особа, істотна участь яких, у статутному капіталі ТОВАРИСТВА, не перевищує 10%.

Пріоритетними напрямками діяльності Товариства є надання послуг страхування фізичним особам та корпоративним клієнтам, а саме:


- співробітництво з банківськими установами, в галузі страхування залогового майна;
- страхування від нещасних випадків;
- страхування майна;
- страхування фінансових ризиків;
- cтрахування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.

З квітня 2015 року ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» є членом об’єднання «Ядерний страховий пул» (протокол № 84 загальних зборів членів пулу від 17.04.2015 р.). За рахунок власних резервів і залучення партнерів-перестрахувальників ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» забезпечує надійність фінансових зобов’язань та оперативність при виплаті страхового відшкодування. За додатковим запитом ТОВАРИСТВО з радістю надасть більш детальну інформацію.

останні новини

До уваги клієнтів та колег ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»

Шановні клієнти, колеги! В зв‘язку з введенням військового стану на території України, доводимо до Вашого відома - що ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» з 24 лютого 2022 року працює в дистанційному режимі. По всім питанням Ви можете звертатися за телефоном - +38044 360-28-25. Про всі інші зміни будемо повідомляти на нашому сайті.

 

РОЗКРИТТЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ

докладніше

  

Шановні  клієнти  та партнери!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік принесе із собою нові перемоги та економічну стабільність, щирих друзів та партнерів, вдалих справ та яскравих моментів!

Бажаємо, щоб майбутній рік був насичений новими планами, творчими ідеями, добрими новинами і фінансовими успіхами!

Здоров’я Вам та Вашим близьким!

 

Колектив ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»

Партнери: