КОМПЛЕКСНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ

Вирушаючи у подорож за кордон, ми зазвичай розраховуємо добре відпочити та отримати безліч нових приємних вражень. Щоб поїздка не була зіпсована непередбаченими проблемами зі здоров’ям, краще заздалегідь подбати про страховий захист і придбати поліс страхування медичних витрат. Тоді Ви можете бути впевнені у тому, що всі витрати, пов’язані з отриманням медичної допомоги, будуть оплачені.
Страховий поліс для виїжджаючих за кордон також є одним із документів, необхідних для отримання візи у більшість держав Світу, в т.ч. країни ЄС та країни Шенгенської угоди.

СТРАХУЄМО ВІД:

 • Медичні витрати на лікування екстрених захворювань або травм, а також на придбання необхідних при цьому медикаментів, призначених лікарем.
 • Медико-транспортні витрати по евакуації застрахованої особи з місця події до найближчого медичного закладу або до лікаря, а також з екстреної медичної репатріації застрахованої особи, включаючи супровід (якщо такий супровід призначено лікарем) з-за кордону до його місця проживання.
 • Транспортні витрати на повернення додому власне застрахованої особи або її дітей, якщо вони залишилися без нагляду унаслідок страхового випадку; на проїзд в обидва кінці родича для відвідування застрахованої особи у разі тривалої госпіталізації.
 • Витрати з посмертної репатріації, що включають доставку тіла до місця, де постійно проживала застрахована особа, якщо її смерть наступила у результаті страхового випадку.

СПЕЦІАЛЬНІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ЗА КОРДОНОМ ЗДІЙСНЮЄ МІЖНАРОДНА АСИСТУЮЧА СЕРВІСНА СЛУЖБА ТОВ "ЕНШУРІЯ ОПЕРЕЙШНЗ УКРАЇНА", ЯКА МАЄ РОЗВИНЕНУ СТРУКТУРА, СПІВПРАЦЮЄ З БАГАТЬМА МЕДИЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ, СЕРВІСНИМИ СЛУЖБАМИ, ЛІКАРЯМИ ЗА КОРДОНОМ. ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ЗАВЖДИ ЗАЗНАЧАЄТЬСЯ У СТРАХОВОМУ ПОЛІСІ.У КОЖНІЙ КРАЇНІ І ГОТЕЛІ ДІЮТЬ СВОЇ ПРАВИЛА НАБОРУ ТА КОДИ МІЖНАРОДНОГО ДОСТУПУ. БУДЬ ЛАСКА, ВИПРАВТЕ ЇХ ПЕРЕД ДЗВІНКОМ ДО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ. 

 

Багатоканальна лінія 24/7:       +380 44 39 000 10 — Україна UA +1 929 480 9559 — міжнародна лінія
Телеграм бот:       @Ensuriabot   https://t.me/ensuriabot
Facebook Messenger: @Ensuriacom https://www.messenger.com/t/ensuria
Вайбер бот: viber://pa?chatURI=ensuria
Online chat: https://ensuria.me/chat
Email: care@ensuria.com

 

 

 

 
 

 

 

 

Як оплачуються медичні витрати:
 • Медичні витрати сплачуються безпосередньо медичному закладу або відшкодовуються застрахованій особі, якщо витрати були оплачені нею самостійно, асистуючій компанії на підставі договору про співробітництво.
 • Якщо застрахована особа сплачуєте за лікування самостійно, необхідно попередньо узгодити витрати з сервісним центром до отримання медичної допомоги.
 • Для отримання відшкодування слід протягом 30 днів після повернення з поїздки надати до страхової компанії документи, які підтверджують і обґрунтовують всі здійснені витрати.

СТРАХОВА СУМА

СТРАХОВА СУМА ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ СТРАХУВАННЯ У РОЗМІРІ ВІД 5 000 ДО 75 000 ЄВРО/ДОЛАРІВ США ПРИ СТРАХУВАННІ МЕДИЧНИХ ВИТРАТ, НА ВИБІР СТРАХУВАЛЬНИКА.

БАЗОВІ СТРАХОВІ ТАРИФИ РОЗРАХОВАНІ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ТРИВАЛОСТІ ПОДОРОЖІ, ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗНИЖОК ТА НАДБАВОК В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД:

 • Віку Застрахованої особи
 • Кількості Застрахованих осіб
 • Заняття Застрахованою особою активними видами спорту та відпочинку
 • та інше.

ПОРЯДОК СПЛАТИ СТРАХОВОЇ ПРЕМІЇ

Страхова премія сплачується одноразово шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Страховика.

Важливі умови договору страхування зазначені в Правилах страхування добровільного страхування медичних витрат № 2113269 від 30.07.2013 р. Додаткова можливість – Доповнення №1 до добровільного страхування медичних витрат (ПРАВИЛА) Особливі умови добровільного страхування медичних витрат та супутніх послуг під час подорожей за кордон № 2113521 від 26.12.2013 р. Зверніть увагу на розділи 6, 8.2, 13 вищезазначених Правил страхування.

Партнери: