останні новини

Новим партнером ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» стало ТОВ «RIDGE CORPORATION».

08 липня 2021 року СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» та компанія «RIDGE CORPORATION» успішно підписали меморандум про співпрацю та партнерство в якому домовились про співпрацю у галузі фінансових та страхових проектів.

Сторони цього меморандуму ставлять перед собою перспективні та далекосяжні цілі у сферах діяльності компаній та планують взаємовигідну співпрацю.

Обидві компанії спрямовані здійснювати спільні дії з метою реалізації спільних інтересів та досягнення цілей у фінансовій та страховій сферах.

Шановні клієнти та партнери ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»!!!

Доводимо до Вашого відома наступну інформацію:

З 01 липня 2021 року по 05 липня 2021 року, в зв’язку з переходом ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» до іншого телефонного оператора,  можливі деякі перебої на телефонній лінії, а саме: +38 044-360-28-25.

 

При виникненні будь-яких питань Ви можете зателефонувати на номер +38 044-359-07-04 – який працює в звичному режимі.

Важлива інформація стосовно роботи ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ», через загострення епідеміологічної ситуації та значне збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, а також на період введення карантинних обмежень, з 05 по 16 квітня 2021 року.

 Доводимо до Вашого відома, що починаючи з 05 квітня 2021 року, керівництвом СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ, на період карантину (з 05.04.2021 до 16.04.2021 року), прийнято наступне рішення:

  1. Заяви про настання страхового випадку та необхідні документи (згідно Договору страхування), надсилати до СК шляхом передачі до найближчого відділення ПАТ «УКРПОШТИ», або до будь-якої кур`єрської службм, з попереднім узгодження часу доставки, зі співробітником СК.
  2. Всі питання стосовно настання страхового випадку та подальшої подачі документів до СК, з метою компенсації; питання стосовно ознайомлення та подальшого укладення Договорів страхування, або вирішення будь-яких інших питань, з подальшим необхідним візитом до Головного офісу СК - попередньо узгоджується з представником СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ в телефонному режимі за номером: +38 044-360-28-25. 

Звертаємо Вашу увагу, що всі вищеперераховані заходи – тимчасові, та направлені виключно на збереження життя та здоров`я людей. 

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВЕ ТОВАРИСТВО «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» з 01 квітня 2021 року стала членом Асоціації Страховий Бізнес України.

 

Асоціація Страховий Бізнес об’єднує Страхові Компанії України, зараз до неї входить 38 учасників. Об’єднання є найбільшим за кількістю членів в Україні. Вступ до АСБ дає можливість Страховим Компаніям бути в курсі всіх новин страхового ринку, приймати участь в обговорені та прийнятті важливих рішень, підготовки законодавчих актів в сфері страхування тощо.

16.03.2020 Режим роботи під час карантину

Шановні клієнти та партнери ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»!!!

 

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до прийнятого 17 березня 2020 року Верховною Радою України - Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", керівництвом СТРАХОВОГО ТОВАРИСТВА, на період карантину (з 18.03.2020 до 03.04.2020 року), прийнято наступне рішення:

1.      Заяви про настання страхового випадку та необхідні документи (згідно Договору страхування), надсилати до СТ шляхом передачі до найближчого відділення ПАТ «УКРПОШТИ», або до будь-якої кур`єрської службм, з попереднім узгодження часу доставки, зі співробітником СТ.

2.      Всі питання стосовно настання страхового випадку та подальшої подачі документів до СТ, з метою компенсації; питання стосовно ознайомлення та подальшого укладення Договорів страхування, або вирішення будь-яких інших питань, з подальшим необхідним візитом до Головного офісу СК - попередньо узгоджується з представником СТРАХОВОГО ТОВАРИСТВА в телефоному режимі за номером: +38 044-359-07-04.

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що всі вищеперераховані заходи – тимчасові, та направлені виключно на збереження життя та здоров`я людей.

 

 

В разі будь-яких змін, стосовно даної ситуації, інформація буде розміщена на сайті нашого ТОВАРИСТВА.

ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»

оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності за 2018 рік.

докладніше

Партнери: