АВЕСТА

страхування

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«СТРАХОВЕ ТОВАРИСТВО «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» засноване у лютому 2008 року.

Це багатопрофільна страхова компанія з універсальним портфелем послуг, який містить і комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр послуг для фізичних осіб.

Код ЄДРПОУ 35744243, код території за КОАТУУ 3200000000
Місцезнаходження:
Україна, 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 10.

Відомості про власників: Засновниками компанії є фізичні та юридична особи, які підтримують економічне зростання Товариства вагомими інвестиціями, статутний капітал, станом на 01.01.2019 р., складає 80 000 000,00 грн.
Власниками у юридичній особі ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ», є фізичні особи, резиденти України та юридична особа, істотна участь яких, у статутному капіталі ТОВАРИСТВА, не перевищує 10%.

Пріоритетними напрямками діяльності Товариства є надання послуг страхування фізичним особам та корпоративним клієнтам, а саме:


- співробітництво з банківськими установами, в галузі страхування залогового майна;
- страхування від нещасних випадків;
- страхування майна;
- страхування фінансових ризиків;
- cтрахування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.

З квітня 2015 року ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» є членом об’єднання «Ядерний страховий пул» (протокол № 84 загальних зборів членів пулу від 17.04.2015 р.). За рахунок власних резервів і залучення партнерів-перестрахувальників ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» забезпечує надійність фінансових зобов’язань та оперативність при виплаті страхового відшкодування. За додатковим запитом ТОВАРИСТВО з радістю надасть більш детальну інформацію.

останні новини

Новим партнером ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» стало ТОВ «RIDGE CORPORATION».

08 липня 2021 року СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» та компанія «RIDGE CORPORATION» успішно підписали меморандум про співпрацю та партнерство в якому домовились про співпрацю у галузі фінансових та страхових проектів.

Сторони цього меморандуму ставлять перед собою перспективні та далекосяжні цілі у сферах діяльності компаній та планують взаємовигідну співпрацю.

Обидві компанії спрямовані здійснювати спільні дії з метою реалізації спільних інтересів та досягнення цілей у фінансовій та страховій сферах.

Шановні клієнти та партнери ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ»!!!

Доводимо до Вашого відома наступну інформацію:

З 01 липня 2021 року по 05 липня 2021 року, в зв’язку з переходом ТДВ «СТ «АВЕСТА СТРАХУВАННЯ» до іншого телефонного оператора,  можливі деякі перебої на телефонній лінії, а саме: +38 044-360-28-25.

 

При виникненні будь-яких питань Ви можете зателефонувати на номер +38 044-359-07-04 – який працює в звичному режимі.

Партнери: